Αποτελέσματα Αγώνων Ταεκβοντό

World Taekwondo   Εκδηλώσεις The World Taekwondo Global Membership System Αποτελέσματα 2019 Κύπελλο «Σταμάτης Κάσσης»  στον Π...

The World Taekwondo Global Membership System


Αποτελέσματα 2019


Κύπελλο «Σταμάτης Κάσσης»  στον Πολύγυρο Χαλκιδικής

1η μέρα πατήστε εδώ    /   2η ημέρα πατήστε εδώ


Αποτελέσματα στο Τελικό G. P. Taekwondo της Μόσχας 2019

European Championships Olympic Weight Categories

Κύπελλο «Γιώργος Βόλαρης» (1η ημέρα): Νικητές/ήτριες

              »»                                   (2η ημέρα): Νικητές/ήτριες

Αποτελέσματα στο Πανελλήνιο νέων Α/Γ & Π/Κ

World Taekwondo Championships 2019

 Πανελλήνιο Εφήβων/Νεανίδων 2019:  Αποτελέσματα 

Πανελλήνιο Ανδρών/Γυναικών 2019 - Εδώ τα Αποτελέσματα  


4ο Κύπελλο Ακρόπολης 2019 - εδώ τα αποτελέσματα

Πανελλήνιοι Αγώνες μαθητών/τριών ΓΕΛ και ΕΠΑΛ σχολικού έτους 2018-19
(πατήστε εδώ)

7TH OPEN EUROPEAN CLUBS CHAMPIONSHIPS28/2-3/3/ 2019 G1

1η  μέρα τα αποτελέσματα πατήστε εδώ

2η μέρα τα αποτελέσματα πατήστε εδώ

3η μέρα τα αποτελέσματα πατήστε εδώ

4η μέρα τα αποτελέσματα πατήστε εδώ

Αποτελέσματα 2018

Πανελλήνιο Νέων Α/Γ 2018
1η μέρα (για να δείτε τους νικητές/ήτριες πατήστε εδώ):
2η μέρα  (για να δείτε τα αποτελέσματα πατήστε εδώ):
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα παίδων-κορασίδων (17-18/11) Κλικ Εδώ

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Πανελλήνιας συμμετοχής (16/11) κλικ εδώ

Πανελλήνιο Τεχνικό Πρωτάθλημα Poomsae (16/11) 1η ημέρα

Κύπελλο «Γ. Βόλαρης 2018»

Νικητές νικήτριες 1ης ημέρας (.pdf)        Νικητές  νικήτριες 2ης ημέρας (.pdf)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ανδρών-γυναικών (9/3) 1η ημέρα

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα εφήβων-νεανίδων (10-11/3) 1η ημέρα & 2η ημέρα (.pdf)

Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα (21-22/3) 1η ημέρα & 2η ημέρα

ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ  2017


Κύπελλο «Γιώργος Βόλαρης 2017»


Οι νικητές/ήτριες της 1ης ημέρας   1η ημέρα – Νικητές (.pdf)

Οι νικητές/ήτριες της 2ης ημέρας   2η ημέρα – Νικητές (.pdf)

Οι νικητές/ήτριες της 3ης ημέρας   3η ημέρα – Νικητές (.pdf)


Πανελλήνιο πρωτάθλημα παίδων/κορασίδων 2017


Νικητές/ήτριες 3ης ημέρας (.pdf)

Οι νικητές και οι νικήτριες στο διασυλλογικό (Π/Κ 2006) πρωτάθλημα πανελλήνιας συμμετοχής που διεξήχθη σήμερα (23/11) στο Ολυμπιακό Κέντρο Άνω Λιοσίων…

Εδώ :   ΝΙΚΗΤΕΣ (.pdf)


Αποτελέσματα στο Greece Open 2017




Όλα τα αποτελέσματα της 3ης μέρας

Κύπελλο «Στ. Κάσσης» 2017

Νικητές Σαββάτου – Γκρουπ 1

Νικητές Σαββάτου – Γκρουπ 2

Κυριακή – Νικητές/ήτριες (.pdf)

21ο WTE Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων, Νοέμβριος 2017

Τα αποτελέσματα στο 2ο Κύπελλο Ακρόπολης 2017

1ης ημέρας  Αποτελέσματα 

2ης ημέρας  Αποτελέσματα 

3ης ημέρας  Αποτελέσματα

Σχολικοί Αγώνες 5/4/2017



Πανελλήνιο ανδρών/γυναικών1/2 Απριλίου 


Οι νικητές της 1ης ημέρας

Οι Νικητές της 2ης ημέρας

Πανελλήνιο U21 / Φεβρουάριος 2017



ΕΤΑΝΕ : Διασυλλογικό Χαλκίδας 27 / 29 -1-2017



2016

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ανδρών-γυναικών (2-3/4)

1η ημέρα & 2η ημέρα

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα νέων ανδρών-νέων γυναικών (7-8/5)

1η & 2η ημέρα

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα εφήβων-νεανίδων (30/9-2/10)

1η ημέρα, 2η ημέρα & 3η ημέρα

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα παίδων-κορασίδων (5-6/11)

1η & 2η ημέρα

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα πανελλήνιας συμμετοχής παίδων-κορασίδων (4/11)

1η ημέρα

Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα (13/4)

1η ημέρα

1ο Κύπελλο Ακρόπολης Αποτελέσματα (.docx), Κατάταξη συλλόγων (.xls)

Α` Κύπελλο «Γ. Βόλαρης» (.xls)

Β` Κύπελλο «Στ. Κάσσης» (.xls)

2015

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ανδρών-γυναικών (28/2-1/3)

1η & 2η ημέρα

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα νέων ανδρών-νέων γυναικών (3-4/10)

1η & 2η ημέρα

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα εφήβων-νεανίδων (2-3/5)

1η & 2η ημέρα

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα παίδων-κορασίδων (28-29/11)

1η & 2η ημέρα

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα πανελλήνιας συμμετοχής παίδων-κορασίδων (28-29/11)

1η & 2η ημέρα

2014

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ανδρών-γυναικών & εφήβων-νεανίδων

1η, 2η & 3η ημέρα

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα παίδων-κορασίδων (14-16/11)

1η, 2η & 3η ημέρα

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα πανελλήνιας συμμετοχής παίδων-κορασίδων (13/11)

1η ημέρα



ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

3-5 Αυγούστου 1992 (Βαρκελώνη)
3η θέση: Μόρφω Δροσίδου (-70κ.)

27-30 Σεπτεμβρίου 2000 (Σίδνεϊ)
1η θέση: Μιχάλης Μουρούτσος (-58κ.)
8η θέση: Αρετή Αθανασοπούλου (-59κ.)
8η θέση: Αλέξανδρος Νικολαίδης (+80κ.)

26-29 Αυγούστου 2004 (Αθήνα)
2η θέση: Έλλη Μυστακίδου (-67κ.)
2η θέση: Αλέξανδρος Νικολαίδης (+80κ.)

20-23 Αυγούστου 2008 (Πεκίνο)
2η θέση: Αλέξανδρος Νικολαίδης (+80κ.)

COMMENTS

BLOGGER
Όνομα

Αθλητές,74,Αποτελέσματα Αγώνων,17,Απόψεις,49,Διεθνές Πρωτάθλημα,298,Ελλάδα,656,Ελληνικό Πρωτάθλημα,100,Επιχορηγήσεις,13,Ιατρική στήλη - Διατροφή,73,Καλαντάρι,4,Κανονισμοί και Νομοθεσία,113,Νέα στον Κόσμο,275,Παρεμβάσεις,103,Προβολή,4,Σεμινάρια Ταεκβοντό,71,info,6,Para-taekwondo,28,tkd itf - news,64,Video,63,
ltr
item
taekwondo greece group: Αποτελέσματα Αγώνων Ταεκβοντό
Αποτελέσματα Αγώνων Ταεκβοντό
https://1.bp.blogspot.com/-SzinnDH2ZiU/WEvbHu5LvoI/AAAAAAAALoY/IRCEUcT0nxs0yn4DJsXfPLcig4FKI7L7ACLcB/s400/results.png
https://1.bp.blogspot.com/-SzinnDH2ZiU/WEvbHu5LvoI/AAAAAAAALoY/IRCEUcT0nxs0yn4DJsXfPLcig4FKI7L7ACLcB/s72-c/results.png
taekwondo greece group
https://www.tkdgr.eu/2015/12/blog-post_84.html
https://www.tkdgr.eu/
https://www.tkdgr.eu/
https://www.tkdgr.eu/2015/12/blog-post_84.html
true
6606764849100239568
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy Table of Content