Η ΕΤΑΒΕ στο GALEB BELGRADE TROPHY 2016

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΟΜΑΔΩΝ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ ΓΙΑ SERBIA OPEN - GALEB TROPHY    ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΩΝ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ SERBIA OPEN...

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΟΜΑΔΩΝ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ ΓΙΑ SERBIA OPEN - GALEB TROPHY
 



 ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΩΝ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ SERBIA OPEN - GALEB TROPHY ΘΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΟΥΝ ΣΕ ΔΥΟ ΓΚΡΟΥΠ.

ΠΡΩΤΟ ΓΚΡΟΥΠ: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/10/2016 ΩΡΑ: 01:00 π.μ


Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΛΛΟΓΟΣΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
 ΕΦΗΒΩΝ  
1ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-51 ΕΦΗΒΩΝ (00)
2ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-51 ΕΦΗΒΩΝ (01)
3ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ-55 ΕΦΗΒΩΝ 99
4ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΣ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ-55 ΕΦΗΒΩΝ (01)
5ΔΕΛΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-59 ΕΦΗΒΩΝ (01)
6ΠΙΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-59 ΕΦΗΒΩΝ (01)
7ΠΛΑΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-59 ΕΦΗΒΩΝ (01)
8ΒΑΡΓΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΣ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ-59 ΕΦΗΒΩΝ (01)
9ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-59 ΕΦΗΒΩΝ (00)
10ΠΟΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ-59 ΕΦΗΒΩΝ (00)
11ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ-68 ΕΦΗΒΩΝ 99
12ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΣ ΑΙΟΛΟΣ-68 ΕΦΗΒΩΝ 99
13ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ-68 ΕΦΗΒΩΝ (00)
14ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-68 ΕΦΗΒΩΝ (00)
15ΧΑΤΖΗΚΟΪΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-68 ΕΦΗΒΩΝ (01)
16ΤΖΙΒΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ ΜΑΧΗΤΕΣ-68 ΕΦΗΒΩΝ (01)
17ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΣ - ΣΠΙΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖ-68 ΕΦΗΒΩΝ (01)
18ΣΤΟΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ-78 ΕΦΗΒΩΝ (00)
19ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΣ - ΣΠΙΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖ-78 ΕΦΗΒΩΝ (00)








 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  
1ΓΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ - ΖΩΗΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ-46 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (00)
2ΑΣΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ-46 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (00)
3ΠΑΪΤΑΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ-49 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (01)
4ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ-49 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (01)
5ΜΟΥΤΡΟΥΠΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ-52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 99
6ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (00)
7ΤΖΕΛΗ ΦΑΝΗΣ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ-52 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (01)
8ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖ-59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (00)
9ΤΕΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ-59 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (01)
10ΜΠΑΛΤΑ ΙΩΑΝΝΑΑΣ Ν. ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-63 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 99


ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΚΡΟΥΠ: ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2016 ΩΡΑ: 01:00 π.μ

Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΣΥΛΛΟΓΟΣΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
1ΖΑΠΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΣ ΑΕΤΟΣ-46 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - ΜΑΡΙΑΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ-53 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
3ΚΑΪΚΗ ΒΑΛΣΑΜΩΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ-53 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
4ΠΟΡΤΕΣΗ ΕΛΕΝΗΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ-53 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
5ΤΖΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΣ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ-57 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
6ΣΑΜΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ-62 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
9ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ-67 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
7ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ-67 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
8ΦΟΥΛΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ-73 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  
1ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-44 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 99
2ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣΓ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ-44 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 99
3ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ - ΔΕΣΠΟΙΝΑΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ-44 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (00)
4ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 99
5ΡΩΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ-55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (00)
6ΜΥΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ - ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-55 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (01)
7ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗ ΜΟΡΦΩΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ-68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (01)
8ΛΗΜΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ - ΖΩΗΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ+68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 99
9ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ+68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (00)
10ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ+68 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (00)








 ΑΝΔΡΩΝ  
1ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ ΜΑΧΗΤΕΣ-54 ΑΝΔΡΩΝ
2ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ-58 ΑΝΔΡΩΝ
3ΛΙΟΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ-58 ΑΝΔΡΩΝ
4ΡΙΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ-80 ΑΝΔΡΩΝ
5ΚΑΤΣΩΡΧΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000-80 ΑΝΔΡΩΝ
6ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖ-80 ΑΝΔΡΩΝ
7ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦΑΣ Ν. ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-87 ΑΝΡΔΩΝ




 ΕΦΗΒΩΝ  
1ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗ-73 ΕΦΗΒΩΝ (00)
2ΣΥΝΤΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ+78 ΕΦΗΒΩΝ 99
3ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ+78 ΕΦΗΒΩΝ 99
4ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ+78 ΕΦΗΒΩΝ (00)









ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ


ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΑΛΜΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΤΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΜΙΜΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΜΠΙΡΟΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ

ΚΑΠΗΤΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ


ΟΙ ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ Ε.ΤΑ.Β.Ε (ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 202 ΚΑΙ ΣΕΦΕΡΗ 4).


Πηγή: ΕΤΑΒΕ

COMMENTS

BLOGGER
Όνομα

Αθλητές,34,Ελλάδα,440,Επιχορηγήσεις,12,Ιατρική στήλη - Διατροφή,47,Κανονισμοί και Νομοθεσία,57,Νέα στον Κόσμο,174,Παρεμβάσεις,86,Προσεχώς,3,Προτεινόμενα,1,Σεμινάρια Ταεκβοντό,46,Συνεντεύξεις,8,Para-taekwondo,20,tkd itf - news,39,Video,18,
ltr
item
taekwondo greece group: Η ΕΤΑΒΕ στο GALEB BELGRADE TROPHY 2016
Η ΕΤΑΒΕ στο GALEB BELGRADE TROPHY 2016
https://3.bp.blogspot.com/-hSb6rdylvXk/V_da7VZGfaI/AAAAAAAALSQ/H9EZJP4FdhUQPW62fqHg0wg-QL_YXS4UQCPcB/s640/trophy-banner-2016.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-hSb6rdylvXk/V_da7VZGfaI/AAAAAAAALSQ/H9EZJP4FdhUQPW62fqHg0wg-QL_YXS4UQCPcB/s72-c/trophy-banner-2016.jpg
taekwondo greece group
http://www.tkdgr.eu/2016/10/galeb-belgrade-trophy-2016.html
http://www.tkdgr.eu/
http://www.tkdgr.eu/
http://www.tkdgr.eu/2016/10/galeb-belgrade-trophy-2016.html
true
6606764849100239568
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy