Αποτελέσματα πρόκρισης ανδρών γυναικών 2011

ΛΙΣΤΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΝΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011


ΛΙΣΤΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΝΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2011

Πηγή:  ΕΛΟΤ

ΑΝΔΡΕΣ
-54
1
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
2
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
3
ΠΡΑΣΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
4
ΛΙΑΠΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
5
ΓΩΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
6
ΚΟΥΚΟΥΛΑΤΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
7
ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ
8
ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΛ. & ΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
9
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΣΓ ΜΕΓΑΡΩΝ
10
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ
ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ
11
ΒΙΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
12
ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
13
ΦΑΚΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ
14
ΚΟΚΚΟΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ Η ΚΙΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
15
ΚΑΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΓ ΜΕΓΑΡΩΝ
16
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ
-58
1
ΤΖΕΛΛΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
2
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ Ο ΕΥΟΣΜΟΣ
3
ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
4
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΣ Ο ΕΥΟΣΜΟΣ
5
ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ
6
ΚΟΥΣΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7
ΖΗΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
9
ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΤΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
10
ΣΑΡΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
11
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
12
ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΑΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΣΑΤΖΑ
13
ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ
14
ΤΣΟΥΡΔΙΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΓΑΣ ΑΡΓΟΥΣ
15
ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ W.T.F. ΚΑΤΟΥΝΑΣ
16
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
-63
1
ΜΕΧΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
2
ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΘΛ. & ΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
3
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
4
ΜΑΝΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
5
ΤΕΛΙΚΟΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
6
ΓΟΥΡΟΥΦΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
7
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ
8
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
9
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
10
ΓΑΛΑΚΤΕΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΗ ΝΙΚΑΙΑΣ
11
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ
12
ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΑΓΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
13
ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
14
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣ ΔΗΜ. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
15
ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
16
ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ
-68
1
ΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
2
ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
3
ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΑΚ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
4
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ
ΑΘΛ. & ΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
5
ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
6
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
7
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ
8
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
9
ΚΙΜ ΙΛ-ΤΖΙΝ
ΑΣ ΑΣΠΙΣ
10
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
11
ΒΑΣΙΛΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
12
ΝΤΟΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣΦ Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
13
ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΑΡΡΑΧΙΩΝ
14
ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ
15
ΤΟΥΓΚΟΥΣΙ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΒ
ΑΣ ΔΗΜ. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
16
ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
-74
1
ΡΟΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ
2
ΔΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
3
ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ Ν. ΖΙΧΝΗΣ
4
ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
5
ΑΖΝΤΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
6
ΚΑΤΣΟΥΛΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
7
ΠΑΤΙΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
8
ΚΑΖΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
9
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ
10
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΣΙΡΙ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
11
ΚΟΡΚΟΔΕΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΣ
12
ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
13
ΤΖΟΥΛΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΣΓ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
14
ΚΑΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΜΕΣΣΑΤΙΣ
15
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΓΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ
16
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣ ΓΑΙΑ
-80
1
ΑΓΚΕΕΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
2
ΤΖΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
3
ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
4
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5
ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΟΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ
7
ΤΑΜΑΖΙΑΝ ΑΪΚ
ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
8
ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
9
ΜΠΑΛΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
10
ΔΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣΓ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
11
ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ
12
ΚΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
13
ΜΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ COBRA ΙΛΙΟΥ
14
ΜΟΥΣΑΤΟΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
15
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
16
ΛΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
-87
1
ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
2
ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
3
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
4
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
5
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
6
ΚΟΚΟΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΓΑΣ ΜΙΛΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
7
ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
8
ΜΠΑΡΑΧΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
9
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ
10
ΚΟΛΛΙΝΙΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΑΓΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
11
ΝΙΑΦΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
12
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΤΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
13
ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
14
ΜΠΕΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΓΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
15
ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
+87
1
ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
2
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
3
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
4
ΡΟΪΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
5
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6
ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ
7
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
8
ΚΟΤΛΙΑΡΟΒ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
9
ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ
10
ΚΑΛΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
11
ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
12
ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΑΤΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
13
ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
-46
1
ΚΑΤΙΚΙΩΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ
ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
2
ΔΑΛΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΣ ΠΑΟΚ
3
ΠΑΠΠΑ ΝΕΦΕΛΗ
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
5
ΨΑΛΛΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣ COBRA ΙΛΙΟΥ
6
ΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ
ΑΤΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
7
ΣΚΡΕΜΠΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
8
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΣ ΜΕΣΣΑΤΙΣ
9
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
ΑΣΓ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
10
ΚΑΡΑΠΕΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
-49
1
ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
2
ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
3
ΚΟΥΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
4
ΖΗΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5
ΜΟΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
7
ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
8
ΚΑΠΗΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣ Ν. ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
9
ΧΑΝΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ
10
ΣΚΑΡΑΦΙΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Π.Ο. ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
11
ΤΣΑΝΤΟΥΚΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ
12
ΛΟΥΒΕΡΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
13
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΣΑΤΖΑ
14
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΛΥΔΙΑ
ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
15
ΜΠΙΡΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΩΝ. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ
-53
1
ΤΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
2
ΠΙΠΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
3
ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
4
ΠΟΡΤΕΣΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
5
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΡΙΑΝΑ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
6
ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΥΜΙΝΩΝ
7
ΠΕΧΛΙΒΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
8
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
9
ΧΟΝΔΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
10
ΚΟΣΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΓΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
11
ΚΑΡΥΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΑΓΣ ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ
12
ΓΑΛΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΑΣΓ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
13
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ
ΑΓΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ
14
ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΓΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
15
ΓΚΟΥΜΑ ΑΛΙΚΗ
ΑΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
-57
1
ΚΑΖΑΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ
2
ΓΚΕΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
3
ΣΑΪΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
4
ΚΟΥΒΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΑΤΑΛΙΑ
ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ
5
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
6
ΜΗΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
7
ΜΠΑΚΥΡΤΣΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
8
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
9
ΤΟΥΡΤΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
10
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΓΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
11
ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ
ΑΣΓ Η ΔΥΝΑΜΗ
12
ΚΟΠΑΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΑΣΓ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
13
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου
ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ
14
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
15
ΣΑΚΕΛΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ
-62
1
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
2
ΚΟΤΙΒΑ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3
ΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
4
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
5
ΧΗΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6
ΤΡΕΜΚΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΚ ΑΛΚΙΜΟΣ
7
ΛΕΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
8
ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ Η ΚΙΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
9
ΚΑΖΑΝΤΖΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
10
ΜΠΟΥΡΑΪΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣΓ Η ΔΟΞΑ
11
ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 2003
12
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ
ΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
13
ΜΠΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
-67
1
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
2
ΚΛΕΙΜΕΝΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
3
ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΈΛΛΗ
ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
4
ΝΤΙΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
5
ΒΕΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΘΛ. & ΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
6
ΣΑΛΙΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
7
ΓΙΑΝΝΙΡΗ ΣΟΦΙΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΟΛΟΥ
8
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
9
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ
ΑΓΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
10
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
-73
1
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
2
ΓΚΟΥΤΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
3
ΠΡΙΜΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΑΘΛ. & ΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
4
ΚΙΟΣΕ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ
5
ΜΠΙΡΟΖΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
6
ΔΑΒΡΑΔΟΥ ΔΑΦΝΗ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
7
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΣ ΑΘΛΟΣ
8
ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΣ ΑΘΛΟΣ
9
ΖΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
10
ΜΟΥΤΕΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΣ ΓΑΙΑ
11
ΛΟΥΡΔΗ ΦΑΙΔΡΑ
ΑΓΣ ΙΩΝΕΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
12
ΚΟΥΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
13
ΜΑΝΤΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΣ ΣΤΥΛΙΔΟΣ
14
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΡΙΝΑ
ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
+73
1
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΖΕΝ ΔΡΑΜΑΣ
2
ΔΗΛΓΕΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
3
ΛΙΑΡΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΑΣ ΔΗΜ. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
4
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
5
ΝΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
6
ΚΟΥΒΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
7
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΠΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
8
ΡΟΥΜΠΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ
ΑΓΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Όνομα

Αθλητές,39,Διεθνή Πρωταθλήματα,92,Ελλάδα,408,Ελληνικό Πρωτάθλημα,51,Επιχορηγήσεις,12,Ιατρική στήλη - Διατροφή,52,Καλεντάρι,4,Κανονισμοί και Νομοθεσία,61,Νέα στον Κόσμο,163,Παρεμβάσεις,92,Προσεχώς,4,Προτεινόμενα,3,Σεμινάρια Ταεκβοντό,50,Συνεντεύξεις,8,Para-taekwondo,23,tkd itf - news,44,Video,28,
ltr
item
taekwondo greece group: Αποτελέσματα πρόκρισης ανδρών γυναικών 2011
Αποτελέσματα πρόκρισης ανδρών γυναικών 2011
taekwondo greece group
http://www.tkdgr.eu/2011/02/2011_10.html
http://www.tkdgr.eu/
http://www.tkdgr.eu/
http://www.tkdgr.eu/2011/02/2011_10.html
true
6606764849100239568
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Περισσότερα Περισσότερα Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS Περισσότερα RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy