Διακρίσεις Ελλήνων Αθλητών 13th Galeb Belgrade Trophy
13th Galeb Belgrade Trophy
Δελτίο τύπου Α.Γ.Σ. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΡΓΟΥΣ
Στις 18 & 19 Οκτωβρίου 2014, πραγματοποιήθηκε στο Βελιγράδι της Σερβίας, το 13ο GALEB BELGRADE TROPHY, με συμμετοχή 1250 αθλητών
Ο Τρίχας Παναγιώτης του ΓΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΡΓΟΥΣ, κατέκτησε την τρίτη θέση και το χάλκινο μετάλλιο, στα -45 κιλά παίδων, μετά από πέντε αγώνες,με αθλητές από Φιλανδία, Ιταλία, Βουλγαρία και Γερμανία.
Σε ένα από τα μεγαλύτερα Meeting του Ταεκβοντό τό "GALEB BELGRADE THROPHY-SERBIA OPEN G1" που διεξήχθη το Διήμερο 18-19 Οκτωβριου στο Βελιγράδι με συμμετοχή 1300 αθλητών απο 140 συλλόγους απο ολο τον κόσμο και συμμετοχή Εθνικών ομάδων ο συλλογος Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ κατεκτησε 3 μεταλλια με τους κατωθι αθλητες
ΧΑΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ -55
ΣΙΜΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ -54
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΩ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ -46
ΚΟΟΥΤΣ ΚΑΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
![](http://4.bp.blogspot.com/-mOMY9R2CKI4/VE3ukKQKZjI/AAAAAAAAHlA/VO5wpRqYGAU/s1600-rw/10733761_10204745538709376_3863976306250615242_o.jpg)
![](http://4.bp.blogspot.com/-Y1BjDdDeZe4/VE3uiyfNrCI/AAAAAAAAHk0/8S_AVMuFQps/s1600-rw/10696436_752452898125676_513343266317217923_n.jpg)
- Α.Σ. Ταεκβοντο "ΖΗΚΟΣ" Ιωαννίνων
![](http://4.bp.blogspot.com/-QIPT-AwXr4s/VEfJ3Po9uRI/AAAAAAAAHkI/3OJWPS_pVRo/s1600-rw/10726235_4801126361591_1802391652_n.jpg)
3ος ο ΤΖΙΜΑΣ του ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ "ΖΗΚΟΣ"
Σε ένα από τα μεγαλύτερα Παγκόσμια Meeting του ολυμπιακού αγωνίσματος Ταεκβοντό με την επωνυμία "GALEB BELGRADE THROPHY-SERBIA OPEN G1" που διεξήχθη το Σαββατοκύριακο στο Βελιγράδι με συμμετοχή 1300 αθλητών απο 140 συλλόγους απο ολο τον κόσμο και 60 χώρες με συμμετοχή εθνικών ομάδων, ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΙΜΑΣ κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο στη κατηγορία -55 εφήβων παίζοντας φοβερούς αγώνες και λόγω τραυματισμού δεν αγωνίστηκε παρακάτω. Συγχαρητήρια!
Μπράβο στα παιδιά μας!!!!
ΑπάντησηΔιαγραφή