Δελτίο Τύπου Α.Σ. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΖΗΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2 στα 2 οι αθλητές του ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΖΗΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ στη Σόφια της Βουλγαρίας!
![](http://2.bp.blogspot.com/-uK-5vZdpBlQ/VDzQ5PrlFWI/AAAAAAAAHhg/H_tgGyVaJPc/s1600-rw/10726361_4776881115475_379667065_n.jpg)
2 στα 2 οι αθλητές του ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΖΗΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
στη Σόφια της Βουλγαρίας!
Χρυσό μετάλλιο κατέκτησε ο πρωταθλητής του συλλόγου Ζήκος Βασίλειος και αργυρό μετάλλιο η Τσιανέλη Καλυψώ στο BULGARIA CUP με συμμετοχή 450 αθλητών από 11 χώρες! Ο προπονητής κ.Ζήκος Οδυσσέας δήλωσε απόλυτα ικανοποιημένος από την απόδοση των αθλητών, επόμενος Διεθνής αγώνας το πρωτάθλημα της Σερβίας G1 το επόμενο σαββατοκύριακο!
![](https://2.bp.blogspot.com/-uK-5vZdpBlQ/VDzQ5PrlFWI/AAAAAAAAHhg/H_tgGyVaJPc/s1600-rw/10726361_4776881115475_379667065_n.jpg)
*Παρακaλούνται οι Σύλλογοι να στέλνουν τα Δ.Τ. στο greecegroup@gmail.com
Σχόλια