Με ένα αργυρό μετάλλιο και δύο χάλκινα έκλεισε την αυλαία του 1ου Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Συλλόγων ο Α.Σ. ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ με τους αθλητές Πατ...
![](http://4.bp.blogspot.com/-dkxAYaAww3g/UPrDJ6l3Q8I/AAAAAAAADS4/XYpyPJ821gI/s320-rw/%CE%A0%CE%91%CE%A4%CE%91%CE%9A%CE%9F%CE%A3+%CE%99%CE%A9%CE%91%CE%9D%CE%9D%CE%97%CE%A3.jpg)
Με ένα αργυρό μετάλλιο και δύο χάλκινα έκλεισε την αυλαία του 1ου Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Συλλόγων ο Α.Σ. ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ με τους αθλητές Πατάκο Ιωάννη (παίδων +65kg), Κατσικάρη Σταυρούλα (κορασίδων -44kg) και Καναρίου Αλέξανδρο (εφήβων -68kg) αντίστοιχα. Αξιοσημείωτη ήταν και η εμφάνιση του Καραστέργιου Παναγιώτη (ανδρών -80kg) που αγωνίστηκε με τον Τούρκο Παγκόσμιο Πρωταθλητή Sari Yunus, όπως επίσης και των υπόλοιπων αθλητών που αγωνίστηκαν με τους πρωταθλητές της κατηγορίας τους, Παπαδάμη Φώτη (ανδρών -54kg), Δρίτσα Θοδωρή (παίδων -45kg), Γαλανομάτη Μαριέττα (κορασίδων -47kg), Πουλικίδου Γαλήνη (νεανίδων -49kg), Αυγουλά Δημήτρη (παίδων -41kg).
Σχόλια