Οι αντίπαλοι αθλητές σε κάθε κατηγορία

Παρακάτω μπορείτε να δείτε ποιοι αθλητές διεκδικούν δύο εισιτήρια για τους Ολυμπιακούς αγώνες του Ρίου . Πρώτη μέρα αγωνίζεται ο Γιώργ...


Παρακάτω μπορείτε να δείτε ποιοι αθλητές διεκδικούν δύο εισιτήρια για τους Ολυμπιακούς αγώνες του Ρίου . Πρώτη μέρα αγωνίζεται ο Γιώργος Σιμιτσής , ενώ την δεύτερη μέρα αγωνίζονται, Ανδριάνα Ασπρογέρακα, Κουτσού Ιωάννα και Κώστας Γκόλτσιος. 

Το πρόγραμμα των αγώνων για τις δύο μέρες είναι: 10:00 - 13:00 προκριματικοί, 14:00 - 16:00 προημιτελικοί και 17:00 - 20:00 ημιτελικοί και τελικοί.

Σήμερα Παρασκευή αναμένεται η κλήρωση.

Σάββατο 16-1-2016,
1η μέρα αγώνων




Seniors male -58 kg (15)

BADRI PAKSASHVILI
GEORGIA NATIONAL TEAM

Georgia
BOGDAN BODNAR
UKRAINE NATIONAL TEAM

Ukraine
DYLAN CHELLAMOOTOO
FRANCE NATIONAL TEAM

France
EGERS ALIU
ALBANIA NATIONAL TEAM

Albania
FREDRIK LINDSTRÖM
SWEDEN NATIONAL TEAM

Sweden
GEORGIOS SIMITSIS
GREECE NATIONAL TEAM

Greece
HAYKAZ SAMVELYAN
ARMENIA NATIONAL TEAM

Armenia
JACK WOOLLEY
IRELAND NATIONAL TEAM

Ireland
JESUS TORTOSA CABRERA
SPAIN NATIONAL TEAM

Spain
LOVRE BRECIC
CROATIA NATIONAL TEAM

Croatia
MEISAM RAFIEI
ICELAND NATIONAL TEAM

Iceland
MILOS GLADOVIC
SERBIA NATIONAL TEAM

Serbia
RON ATIAS
ISRAEL NATIONAL TEAM

Israel
STEPAN DIMITROV
MOLDOVA NATIONAL TEAM

Moldova
TONI LAHTINEN
FINLAND NATIONAL TEAM

Finland


Κυριακή 17-1-2016, 2η μέρα αγώνων.


Seniors female -57 kg (23)

ADA DEMNERI
ALBANIA NATIONAL TEAM

Albania
ADRIANA SIMANKOVA
CZECH REPUBLIC NATIONAL TEAM

Czech Republic
ANDRIANA ASPROGERAKA
GREECE NATIONAL TEAM

Greece
ANNA-LENA FROEMMING
GERMANY NATIONAL TEAM

Germany
BAT-EL GATTERER
ISRAEL NATIONAL TEAM

Israel
BIANCA BIRICZ
AUSTRIA NATIONAL TEAM

Austria
DARYA ZUBOVICH
BELARUS NATIONAL TEAM

Belarus
DESPINA PILAVAKI
CYPRUS NATIONAL TEAM

Cyprus
EDINA KOTSIS
HUNGARY NATIONAL TEAM

Hungary
ERENDITA GERGURI
KOSOVO NATIONAL TEAM

Kosovo
GABRIELA BOHUSOVA
SLOVAK NATIONAL TEAM

Slovakia
INDRA CRAEN
BELGIAN NATIONAL TEAM

Belgium
INGIBJORG GRETARSDOTTIR
ICELAND NATIONAL TEAM

Iceland
JOANA CUNHA
PORTUGAL NATIONAL TEAM

Portugal
LICIA MARTIGNANI
ITALY NATIONAL TEAM

Italy
MANUELA BEZZOLA
SWITZERLAND NATIONAL TEAM

Switzerland
MARIANA MALINA MIHAILA
ROMANIA NATIONAL TEAM

Romania
MARIE MAGNUS
NORWAY NATIONAL TEAM

Norway
RAHELEH ASEMANI
WORLD TAEKWONDO REFUGEE TEAM

Belgium
SARAH MALYKKE
DENMARK NATIONAL TEAM

Denmark
SUVI MIKKONEN
FINLAND NATIONAL TEAM

Finland
TEODORA MITROVIC
MONTENEGRO NATIONAL TEAM

Montenegro
IANA GAGNIDZE
GEORGIA NATIONAL TEAM

Georgia


Κυριακή 17-1-2016, 2η μέρα αγώνων.



Seniors female -49 kg (17)
ANNELEEN GOFFIN
BELGIAN NATIONAL TEAM

Belgium
ANOUK DORIA
MONACO NATIONAL TEAM

Monaco
CHARLOTTE BJELKE
DENMARK NATIONAL TEAM

Denmark
DINA POURYOUNES LANGEROUDI
WORLD TAEKWONDO REFUGEE TEAM

Netherlands
ERICA NICOLI
ITALY NATIONAL TEAM

Italy
GABRIJELA DIMITRASKOVIC
AUSTRIA NATIONAL TEAM

Austria
IOANNA KOUTSOU
GREECE NATIONAL TEAM

Greece
IRYNA ROMOLDANOVA
UKRAINE NATIONAL TEAM

Ukraine
IVETT GONDA
HUNGARY NATIONAL TEAM

Hungary
KLAUDIJA TVARONAVICIUTE
LITHUANIA NATIONAL TEAM

Lithuania
KYRIAKI KOUTTOUKI
CYPRUS NATIONAL TEAM

Cyprus
MARINA UNGUREANU
MOLDOVA NATIONAL TEAM

Moldova
MARTA KIIGEMÄGI
ESTONIAN NATIONAL TEAM

Estonia
NIKOL CHORBANOVA
BULGARIA NATIONAL TEAM

Bulgaria
PATIMAT ABAKAROVA
AZERBAIJAN NATIONAL TEAM

Azerbaijan
TIJANA BOGDANOVIC
SERBIA NATIONAL TEAM

Serbia
YARDEN SHARABI
ISRAEL NATIONAL TEAM

Israel





Κυριακή 17-1-2016, 2η μέρα αγώνων.

Seniors male +80 kg (13)

ANDREAS STYLIANOU
CYPRUS NATIONAL TEAM

Cyprus
ARMAN-MARSHALL SILLA
BELARUS NATIONAL TEAM

Belarus
ARMIN GREDIC
BOSNIA AND HERZEGOVINA NATIONAL TEAM

Bosnia & Herzegovina
CARLO MOLFETTA
ITALY NATIONAL TEAM

Italy
CHRISTOPH DECKER
AUSTRIA NATIONAL TEAM

Austria
CLAUDIU IOAN PARASCHIV ROSEANU
ROMANIA NATIONAL TEAM

Romania
IVAN TRAJKOVIC
SLOVENIA NATIONAL TEAM

Slovenia
JEROEN WANROOIJ
NETHERLANDS NATIONAL TEAM

Netherlands
KONSTANTINOS GKOLTSIOS
GREECE NATIONAL TEAM

Greece
MEHDI RAST BOUD
WORLD TAEKWONDO REFUGEE TEAM

Turkey
MAHAMA CHO
GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

United Kingdom
MOHAMMED ELHATRI
NORWAY NATIONAL TEAM

Norway
TEEMU HEINO
FINLAND NATIONAL TEAM

Finland






COMMENTS

BLOGGER

Προσεχώς$type=carousel$count=12

Όνομα

Αθλητές,39,Διεθνή Πρωταθλήματα,86,Ελλάδα,408,Ελληνικό Πρωτάθλημα,47,Επιχορηγήσεις,12,Ιατρική στήλη - Διατροφή,50,Καλεντάρι,4,Κανονισμοί και Νομοθεσία,61,Νέα στον Κόσμο,161,Παρεμβάσεις,91,Προσεχώς,8,Προτεινόμενα,7,Σεμινάρια Ταεκβοντό,50,Συνεντεύξεις,8,Para-taekwondo,23,tkd itf - news,44,Video,24,
ltr
item
taekwondo greece group: Οι αντίπαλοι αθλητές σε κάθε κατηγορία
Οι αντίπαλοι αθλητές σε κάθε κατηγορία
http://1.bp.blogspot.com/-PDS12VeTjn8/VpQ0qdooPHI/AAAAAAAAJRE/mQjawjkMgsA/s320/european_qualification_tournament_2016_xxxi_olympiad.jpeg
http://1.bp.blogspot.com/-PDS12VeTjn8/VpQ0qdooPHI/AAAAAAAAJRE/mQjawjkMgsA/s72-c/european_qualification_tournament_2016_xxxi_olympiad.jpeg
taekwondo greece group
http://www.tkdgr.eu/2016/01/blog-post_4.html
http://www.tkdgr.eu/
http://www.tkdgr.eu/
http://www.tkdgr.eu/2016/01/blog-post_4.html
true
6606764849100239568
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy