ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ ΣΤΙΣ 2-4/12/2011




ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π/Κ  ΧΑΛΚΙΔΑ 2-4/12/2011
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΕΣ  1997-1996
33-37
1ος
ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
37-41
1ος
ΤΣΑΝΤΕΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ
2ος
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ
3ος
ΚΟΝΙΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
3ος
ΤΟΨΙΝΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ
41-45
1ος
ΛΙΟΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
2ος
ΤΣΟΥΧΑΤΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣ ΑΡΙΩΝ 2005
3ος
ΜΟΣΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣ ΜΕΣΣΑΤΙΣ
3ος
ΛΑΒΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΣ Δ.ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
45-49
1ος
ΜΠΟΥΤΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΑΣ ΚΙΟΝΓΚ-ΧΙ
2ος
ΔΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
3ος
ΦΟΥΡΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΑΝΩ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
3ος
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
49-53
1ος
ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ ΛΕΟΝΤΕΣ
2ος
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ
ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΤΟΛΜΗ
3ος
ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ ΠΑΤΡΩΝ
3ος
ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
53-57
1ος
ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
2ος
ΚΟΥΡΤΟΒΙΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος
ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ 
3ος
ΓΛΙΑΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
57-61
1ος
ΝΥΔΡΑΣ ΥΔΡΑΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
2ος
ΖΑΒΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ
3ος
ΜΠΙΡΟΛ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΣ ΦΩΤΙΑ
3ος
ΜΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
61-65
1ος
ΣΜΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΓΣ ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ
2ος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3ος
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος
ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
+65
1ος
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ
ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
2ος
ΤΣΙΓΚΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
3ος
ΜΠΕΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ Ν.ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
3ος
ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣ Ν. ΠΑΙΔΕΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  1996-1997
37-41
1ος
ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
2ος
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΛΕΚΤΗ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
3ος
ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΑΣ ΚΡΗΤΕΣ
3ος
ΤΖΕΡΕΜΕ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
41-44
1ος
ΛΙΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΣΓ ΔΟΞΑ
2ος
ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΜΕΛΙΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
3ος
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
3ος
ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ Δ.ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
44-47
1ος
ΛΑΧΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
2ος
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΑΣ ΜΑΚ.ΕΛ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
3ος
ΠΛΑΛΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ
3ος
ΓΑΛΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
47-51
1ος
ΚΟΝΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2ος
ΚΩΣΤΑ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
3ος
ΒΑΒΟΥΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣ ΜΑΚ.ΕΛ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
3ος
ΚΑΠΑΤΑΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
51-55
1ος
ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2ος
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ
3ος
ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
3ος
ΛΙΑΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
55-59
1ος
ΝΤΙΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
2ος
ΣΑΜΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
3ος
ΔΙΑΚΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
3ος
ΖΑΡΕΙΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
+59
1ος
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ος
ΛΕΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
3ος
ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ Δ.ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3ος
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΕΣ  1999-1998
-33
1ος
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΓΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2ος
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3ος
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
3ος
ΠΑΥΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
33-37
1ος
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΖΥΓΟΣ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ
2ος
ΖΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
3ος
ΛΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣ ΑΡΚΑΣ ΑΣΤΡΟΥΣ
3ος
ΡΟΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
37-41
1ος
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ος
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΟΥΣΙΟΣ
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
3ος
ΝΤΟΝΗ ΣΕΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
3ος
ΖΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
41-45
1ος
ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
2ος
ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
3ος
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
3ος
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
45-49
1ος
ΑΞΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ
2ος
ΓΙΑΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
3ος
ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΔΥΝΑΜΗ
3ος
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
49-53
1ος
ΜΙΡΓΚΟΡΟΝΤΣΚΙ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
2ος
ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
3ος
ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
3ος
ΑΓΑΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
53-57
1ος
ΖΕΜΠΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000
2ος
ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3ος
ΚΑΜΑΡΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΓΑΙΑ
3ος
ΠΕΤΡΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
57-61
1ος
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΓΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2ος
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
3ος
ΧΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
3ος
ΧΟΝΔΡΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
61-65
1ος
ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ος
ΚΑΝΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΓΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
3ος
ΓΚΟΤΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
Σ.Ο.Α.Τ.
3ος
ΑΡΜΕΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ
+65
1ος
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ
2ος
ΤΣΟΡΜΠΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
3ος
ΣΙΜΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ Δ.ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
3ος
ΜΠΑΞΙΣΟΓΛΟΥ ΔΑΝΙΗΛ
ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  1999-1998
-29
1ος
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
29-33
1ος
ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2ος
ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΝΕΛΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3ος
ΦΛΟΥΤΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
33-37
1ος
ΤΥΡΟΛΟΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ
ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
2ος
ΑΠΟΙΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΗ ΝΙΚΑΙΑΣ
3ος
ΑΛΜΠΑΝΤΗ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ
ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
3ος
ΚΑΨΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΣΓ ΔΟΞΑ
37-41
1ος
ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
2ος
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
3ος
ΑΔΑΜ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΣ ΖΥΓΟΣ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ
3ος
ΖΥΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΠΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
41-44
1ος
ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
2ος
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ
3ος
ΚΑΪΚΗ ΒΑΛΣΑΜΩ
ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΤΟΛΜΗ
3ος
ΜΠΟΝΤΗ ΝΙΚΗ
ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
44-47
1ος
ΜΠΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΠΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
2ος
ΤΖΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
3ος
ΣΟΥΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ
3ος
ΧΙΩΤΗ ΔΑΝΑΗ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
47-51
1ος
ΠΟΥΣΙΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΣ ΙΡΙΔΑ
2ος
ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΟΛΓΑ
ΑΚ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΛΑΜΙΑΣ
3ος
ΣΚΙΑΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
3ος
ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ
51-55
1ος
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
2ος
ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
3ος
ΤΣΙΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΟΝ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
3ος
ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΣ ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
55-59
1ος
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΣ ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
2ος
ΡΑΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΜΑΚ. ΕΛ.ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
3ος
ΦΟΥΛΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΤΟΛΜΗ
3ος
ΣΙΔΕΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
+59
1ος
ΜΑΝΩΛΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000
2ος
ΣΑΦΟΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
3ος
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
3ος
ΚΡΕΣΤΕΝΙΤΗ ΑΝΝΑ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΕΣ  2000
-33
1ος
ΣΥΣΟΥΡΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
2ος
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
3ος
ΚΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΑΤΛΑΣ
3ος
ΣΩΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ
33-37
1ος
ΜΠΗΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
2ος
ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος
ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος
ΒΛΑΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
37-41
1ος
ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΑΓΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
2ος
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
3ος
ΜΥΤΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
3ος
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
41-45
1ος
ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ
2ος
ΠΙΠΕΡΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
3ος
ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
3ος
ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣΓ ΔΟΞΑ
45-49
1ος
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευθυμίου
ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
2ος
ΒΑΡΘΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
3ος
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΦΩΤΙΑ
3ος
ΑΙΓΙΝΙΤΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
49-53
1ος
ΔΑΓΚΟΒΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 1995
2ος
ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
3ος
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΣ ΚΙΟΝΓΚ ΧΙ
3ος
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣΓ ΔΟΞΑ
53-57
1ος
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ος
ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
3ος
ΝΤΟΛΕΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
3ος
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΑΓΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
57-61
1ος
ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΣ ΣΠΙΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
61-65
1ος
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
2ος
ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
+65
1ος
ΡΑΠΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΠΟΝ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ
2ος
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ
3ος
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ
ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ  2000
-29
1ος
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2ος
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3ος
ΚΟΥΖΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ
ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
3ος
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣ ΜΑΚ.ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
29-33
1ος
ΧΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ος
ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000
3ος
ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΖΩΗ
ΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
3ος
ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΝΑ
ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
33-37
1ος
ΓΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΖΩΗ
ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
2ος
ΞΕΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3ος
ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3ος
ΧΟΥΣΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ
ΑΣ ΦΩΤΙΑ
37-41
1ος
ΓΚΟΓΚΙΝΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
2ος
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣΓ ΔΟΞΑ
3ος
ΚΑΜΠΟΣΙΩΡΑ ΑΣΗΜΟΥΛΑ
ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
3ος
ΓΙΑΖΙΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ
41-44
1ος
ΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΑΓΩΝ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
2ος
ΝΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
3ος
ΔΕΛΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000
3ος
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
44-47
1ος
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
2ος
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
3ος
ΚΑΤΑΖΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΔΟΝΑΤΑ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΓΣ ΞΑΝΘΗΣ
47-51
1ος
ΤΣΙΑΡΑ ΧΡΥΣΑ
ΑΣ ΚΡΟΝΟΣ
2ος
ΠΑΝΤΟΥΒΕΡΗ ΝΕΦΕΛΗ
ΑΣ ΓΑΙΑ
3ος
ΜΠΟΥΖΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΣΓ ΑΣΤΡΑΠΗ
3ος
ΡΟΥΦΑ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
51-55
1ος
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ
ΑΣ ΣΑΡΙΣΑ
2ος
ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
3ος
ΤΖΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΜΠΓΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
3ος
ΜΠΑΡΛΑΚΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ
55-59
1ος
ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΓΩΓΗ
2ος
ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΣ ΓΑΙΑ
3ος
ΤΙΜΟΘΕΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3ος
ΦΩΤΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ
ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
+59
1ος
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
2ος
ΚΑΡΚΑΜΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
3ος
ΚΟΥΤΕΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΑΣ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
3ος
ΓΡΟΠΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ     

Πηγή Ελληνική Ομοσπονδία Ταεκβοντο

COMMENTS

BLOGGER: 1
Loading...
Όνομα

Αθλητές,39,Διεθνή Πρωταθλήματα,92,Ελλάδα,408,Ελληνικό Πρωτάθλημα,51,Επιχορηγήσεις,12,Ιατρική στήλη - Διατροφή,52,Καλεντάρι,4,Κανονισμοί και Νομοθεσία,62,Νέα στον Κόσμο,163,Παρεμβάσεις,92,Προσεχώς,4,Προτεινόμενα,3,Σεμινάρια Ταεκβοντό,50,Συνεντεύξεις,8,Para-taekwondo,23,tkd itf - news,44,Video,28,
ltr
item
taekwondo greece group: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ ΣΤΙΣ 2-4/12/2011
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ ΣΤΙΣ 2-4/12/2011
taekwondo greece group
http://www.tkdgr.eu/2011/12/2-4122011.html
http://www.tkdgr.eu/
http://www.tkdgr.eu/
http://www.tkdgr.eu/2011/12/2-4122011.html
true
6606764849100239568
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Περισσότερα Περισσότερα Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS Περισσότερα RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy