Αποτελέσματα της Πρόκρισης Ε/Ν Βορείου Ελλάδος

Η Ε.ΤΑ.Β.Ε., όπως κάθε φορά έτσι και τώρα, κοινοποίησε τα αποτελέσματα από τους αγώνες πρόκρισης των αθλητών της Βόρειας Ελλάδας, Εφήβων/...

Η Ε.ΤΑ.Β.Ε., όπως κάθε φορά έτσι και τώρα, κοινοποίησε τα αποτελέσματα από τους αγώνες πρόκρισης των αθλητών της Βόρειας Ελλάδας, Εφήβων/Νεανίδων για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα.


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ
ΕΦΗΒΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β.Ε.
Ε.ΤΑ.Β.Ε.
Μίκρα, Θεσσαλονίκη, 21 ΜΑΪΟΥ 2011

ΕΦΗΒΟΙ

-45
1. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
2. ΣΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
3. ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔ. ΔΥΝΑΜΗ
4. ΣΩΠΡΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ " Η ΤΟΛΜΗ" ΚΙΛΚΙΣ
5. ΛΙΟΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ - ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
6. ΦΙΣΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔ. ΔΥΝΑΜΗ
7. ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ/ΤΣΩΝ
8. ΤΟΥΦΕΞΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ - ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

45-48
1. ΚΑΡΣΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ/ΤΣΩΝ
2. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
3. ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
4. ΠΡΑΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚ. ΔΥΝΑΜΗ
5. ΚΟΥΚΟΥΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
6. ΤΑΞΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
7. ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ/ΤΣΩΝ

48-51
1. ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ
2. ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
3. ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚ. ΔΥΝΑΜΗ
4. ΜΑΔΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ
5. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. - ΑΣ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
6. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ - ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ " Η ΤΟΛΜΗ" ΚΙΛΚΙΣ
7. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

51-55
1. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΓΙΑΝ/ΤΣΩΝ
2. ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ
3. ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ - ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
5. ΤΡΑΠΕΖΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔ. ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
6. ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠ/ΠΩΝ
7. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ
8. ΓΩΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

55-59
1. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
2. ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΣ ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
3. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
4. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
5. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚ. ΔΥΝΑΜΗ
6. ΤΣΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔ. ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
7. ΝΙΚΟΛΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
8. ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

59-63
1. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ
2. ΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
3. ΚΕΡΑΜΙΤΣΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000
4. ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ
5. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΣΟΑΤ
7. ΜΑΝΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
8. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ/ΤΣΩΝ

63-68
1. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ - ΑΣ Μ. ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
2. ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
3. ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ - ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
4. ΤΕΛΙΚΟΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ
5. ΒΛΑΧΟΣ ΘΩΜΑΣ - ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
6. ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
7. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
8. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΣΟΑΤ

68-73 

1. ΚΑΤΣΩΡΧΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000
2. ΔΕΜΙΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ- ΑΣ Μ. ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
3. ΚΟΥΜΟΥΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ
4. ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
5. ΤΣΙΓΚΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
6. ΚΑΤΣΟΥΛΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΣΟΑΤ
8. ΑΛΕΞΟΥΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ - ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

73-78
1. ΜΠΕΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΣ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ
2. ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΓΑΣ ΜΙΛΩΝ ΑΜΠ/ΠΩΝ
3. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΤΣΑΣΙΟΣ - ΑΓΣ ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
4. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΑΘΛ.ΑΓΩΝ. ΣΥΛ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5. ΚΟΥΛΑ ΝΕΪΜΗ - ΑΓΣ ΞΑΝΘΗΣ
6. ΤΟΥΡΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7. ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΛΟΥΚΑΣ - ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
8. ΓΟΥΔΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ

+78
1. ΔΑΛΚΥΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ
2. ΑΔΗΝΕΛΕΡ ΙΟΡΔΑΝΗΣ - ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
3. ΚΑΡΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
4. ΤΣΑΧΤΣΙΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣ ΜΑΚ. ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
5. ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚ. ΔΥΝΑΜΗ
6. ΣΑΦΛΕΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ - ΑΣ ΤΑΛΩΣ
7. ΓΑΛΑΝΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

-42
1. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ - ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚ. ΔΥΝΑΜΗ
2. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΛΕΚΤΗ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
3. ΛΙΑΝΟΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ - ΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

42-44
1. ΜΑΛΑΤΟΥ ΑΓΑΠΗ - ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ- ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
3. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΜΑΛΙΑ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ "Ο Μ. ΑΛΕΞ/ΡΟΣ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
4. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΆΝΝΑ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
5. ΤΑΞΙΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

44-46
1. ΠΑΠΠΑ ΝΕΦΕΛΗ - ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2. ΚΑΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
3. ΠΑΠΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ
4. ΑΛΜΠΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ "Ο Μ. ΑΛΕΞ/ΡΟΣ" ΓΙΑΝ/ΤΣΩΝ
5. ΕΛΕΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
6. ΣΕΠΕΡΑ ΣΤΕΛΛΑ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
7. ΒΑΒΟΥΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
8. ΣΑΛΤΙΔΟΥ ΒΑΓΙΑ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΕΛΕΥΘ. ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

46-49
1. ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΕΥΔΟΚΙΑ - ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
2. ΚΩΣΤΑ ΕΥΡΙΚΛΕΙΑ - ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
3. ΚΑΠΑΤΑΣΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ - ΑΣ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΟΣ
4. ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
5. ΠΛΑΛΗ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ/ΤΣΩΝ
6. ΓΩΤΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ - ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
7. ΠΑΠΠΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ- ΑΠΣ "ΟΡΕΣΤΗΣ" ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
8. ΤΣΙΑΜΙΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ - ΑΠΣ "ΟΡΕΣΤΗΣ" ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

49-52
1. ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ - ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
2. ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΖΩΗ - ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
3. ΤΟΥΓΛΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ/ΤΣΩΝ
4. ΠΙΠΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
5. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔ. ΔΥΝΑΜΗ
6. ΤΕΝΤΖΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ - ΑΣ Ν. ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
7. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ/ΤΣΩΝ
8. ΣΑΜΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ

52-55
1. ΜΠΑΚΥΡΤΣΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
2. ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΛΑ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ
3. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ - ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
4. ΜΗΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ - ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
5. ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ - ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
6. ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗ ΒΑΣΙΑ - ΑΠΣ "ΟΡΕΣΤΗΣ" ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
7. ΙΣΑΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
8. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

55-59
1. ΣΟΥΡΜΕΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΑΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
2. ΓΕΡΟΝΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ - ΑΜΠΓΟ "Ο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ" ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
3. ΔΙΑΚΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ - ΑΝΤΩΝΙΑ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
4. ΝΤΙΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
5. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ/ΤΣΩΝ
6. ΚΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
7. ΞΥΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ - ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

59-63
1. ΧΑΜΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ
2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ - ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔ. ΔΥΝΑΜΗ
3. ΟΜΕΡΟΓΛΟΥ ΜΙΝΕΒΕΡ - ΑΓΣ ΞΑΝΘΗΣ
4. ΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ - ΑΜΓΟ ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
5. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΑΓΣ ΞΑΝΘΗΣ
6. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΧΡΥΣΗ - ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
7. ΚΥΡΟΜΙΤΗ ΆΝΝΑ - ΑΣ ΣΙΘΩΝΙΑΣ
8. ΚΛΕΙΜΕΝΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ - ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

63-68
1. ΝΤΙΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ - ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
2. ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3. ΣΑΛΙΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ - ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

+68
1. ΓΚΟΥΤΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ
2. ΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2000
3. ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΑΣΓ ΔΙΔ/ΧΟΥ
4. ΚΙΟΣΕ ΕΛΕΝΗ - ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ
5. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - ΑΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ
6. ΠΕΤΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
7. ΚΟΚΟΒΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ


Πηγή: Ε.ΤΑ.Β.Ε. (Αποτελέσματα)

COMMENTS

BLOGGER: 18
Loading...
Όνομα

Αθλητές,39,Διεθνή Πρωταθλήματα,92,Ελλάδα,408,Ελληνικό Πρωτάθλημα,51,Επιχορηγήσεις,12,Ιατρική στήλη - Διατροφή,52,Καλεντάρι,4,Κανονισμοί και Νομοθεσία,62,Νέα στον Κόσμο,163,Παρεμβάσεις,92,Προσεχώς,4,Προτεινόμενα,3,Σεμινάρια Ταεκβοντό,50,Συνεντεύξεις,8,Para-taekwondo,23,tkd itf - news,44,Video,28,
ltr
item
taekwondo greece group: Αποτελέσματα της Πρόκρισης Ε/Ν Βορείου Ελλάδος
Αποτελέσματα της Πρόκρισης Ε/Ν Βορείου Ελλάδος
taekwondo greece group
http://www.tkdgr.eu/2011/05/blog-post_22.html
http://www.tkdgr.eu/
http://www.tkdgr.eu/
http://www.tkdgr.eu/2011/05/blog-post_22.html
true
6606764849100239568
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Περισσότερα Περισσότερα Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS Περισσότερα RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy