ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΦΗΒΩΝ/ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ 7/5/2011




ΕΦΗΒΟΙ

-45

1ος
ΤΣΙΠΛΙΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΓΣ ΠΑΛΜΟΣ

2ος
ΜΠΟΖΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

3ος
ΒΛΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

4ος
ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΔΑΦΝΗΣ

5ος
ΚΟΝΙΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

6ος
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

7ος
ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ

45-48

1ος
ΣΙΜΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΓΣ ΒΥΡΩΝΑ

2ος
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΠΑΡΑΚΑΤ ΑΛΑΕΛΝΤΙΝ
ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ ΛΕΟΝΤΕΣ

3ος
ΣΚΛΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

4ος
ΒΡΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

5ος
ΦΑΚΛΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΣ ΑΡΚΑΣ ΑΣΤΡΟΥΣ

6ος
ΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

48-51

1ος
ΦΩΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

2ος
ΒΙΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

3ος
ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

4ος
ΚΑΡΑΧΟΥΝΤΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

5ος
ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ

6ος
ΣΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΟ ΕΥΠΥΡΙΔΑΙ

7ος
ΑΚΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ

51-55

1ος
ΦΑΚΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2ος
ΝΤΕΚΟΥΜΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΑΡΙΩΝ 2005

3ος
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΗΣΗ ΝΙΚΑΙΑΣ

4ος
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ

5ος
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ

6ος
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

7ος
ΓΙΑΒΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8ος
ΚΟΥΡΤΟΒΙΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

55-59

1ος
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΣ

2ος
ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3ος
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

4ος
ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

5ος
ΜΠΡΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6ος
ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΤΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ

7ος
ΣΑΡΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

8ος
ΨΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ

59-63

1ος
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2ος
ΛΙΝΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΣ  ΟΛΥΜΠ.ΑΓΩΝ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

3ος
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΓΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

4ος
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ

5ος
ΣΜΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΓΣ ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ

6ος
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΣ

7ος
ΓΙΑΚΑΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

63-68

1ος
ΒΟΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

2ος
ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΦΩΤΙΑ

3ος
ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ

4ος
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5ος
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6ος
ΚΟΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

7ος
ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΑΝΩ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

8ος
ΤΣΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

68-73

1ος
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ

2ος
ΝΙΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΣ ΓΕΡΑΚΑΣ

3ος
ΣΚΙΑΔΑΣ ΣΙΜΟΣ
ΑΣ ΑΙΓΑΙΑΣ ΠΑΡΟΥ

4ος
ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ

5ος
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

6ος
ΒΑΛΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

73-78

1ος
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ

2ος
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

3ος
ΜΟΥΣΑΤΟΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

4ος
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ

5ος
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

6ος
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 +78

1ος
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

2ος
ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΣ ΜΕΣΣΑΤΙΣ

3ος
ΜΠΕΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΓΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

4ος
ΜΠΑΚΑΛΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

5ος
ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

6ος
ΑΠΟΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣ ΔΑΦΝΗΣ

7ος
ΣΤΡΑΤΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΣ ΘΗΒΩΝ Ο ΒΟΙΩΤΙΚΟΣ

8ος
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 1995

ΝΕΑΝΙΔΕΣ                                                             -42

1η
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΜΑΡΟΥΣΩ
ΑΣ ΑΙΓΑΙΑΣ ΠΑΡΟΥ

2η
ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΔΗΜ. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ

3η
ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΜΕΛΙΝΑ
ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ ΛΕΟΝΤΕΣ

4η
ΜΠΛΑΤΖΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

5η
ΛΙΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΣΓ Η ΔΟΞΑ

6η
ΓΕΛΑΜΕΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
ΠΑΝ. ΟΜΙΛΟΣ Ν. ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ

42-44

1η
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΣ

2η
ΓΛΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

3η
ΛΑΧΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

4η
ΠΟΥΛΙΚΙΔΟΥ ΓΑΛΗΝΗ
ΑΣ ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ

5η
ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

6η
ΓΑΛΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

7η
ΚΛΑΨΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΑΣ ΕΡΜΗΣ

8η
ΚΟΝΙΩΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

44-46

1η
ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

2η
ΚΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ

3η
ΔΑΪΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

4η
ΤΖΕΝΕΡΑΛΗ ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΡΙΑ
ΑΓΣ ΠΑΛΜΟΣ

5η
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

6η
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΑΓΕΝΗΣ

7η
ΦΑΚΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΡΚΑΣ ΑΣΤΡΟΥΣ

46-49

1η
ΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΑΝΩ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

2η
ΧΑΝΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3η
ΤΖΟΛΑΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ

4η
ΤΣΑΝΤΟΥΚΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ

5η
ΤΣΩΛΗ ΖΩΗ
ΑΣ ΦΛΟΓΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

6η
ΚΟΝΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

7η
ΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ
ΑΤΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ

49-52

1η
ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ

2η
ΚΟΡΟΠΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΣ ΘΗΒΩΝ Ο ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ

3η
ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

4η
ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

5η
ΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6η
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

7η
ΤΖΩΡΤΖΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΑΣ ΑΡΓΟΥΣ

52-55

1η
ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2η
ΓΑΛΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

3η
ΔΙΑΓΟΥΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΣ ΓΕΡΑΚΑΣ

4η
ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣ ΔΗΜ. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ

5η
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ

6η
ΣΑΚΕΛΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΚΟΥΜΓΚΑΝ

7η
ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣΓ Η ΔΟΞΑ

55-59

1η
ΓΑΒΡΙΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2η
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ
ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

3η
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ

4η
ΠΑΠΑΔΕΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

5η
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΘΗΝΑ

6η
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΒΙΡΑ
ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΘΗΝΑ

7η
ΚΑΖΑΝΤΖΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

8η
ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ
ΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΘΗΝΑ

59-63

1η
ΜΠΟΛΑΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

2η
ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΑΣΓ Η ΑΣΤΡΑΠΗ

3η
ΑΓΟΥΡΙΔΑ ΣΟΦΙΑ
ΑΣ ΨΑΧΝΩΝ

4η
ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΔΗΜ. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ

5η
ΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6η
ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΣ ΕΚΡΗΞΗ

7η
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

63-68

1η
ΚΑΤΣΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΨΑΧΝΩΝ

2η
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΣ ΨΑΧΝΩΝ

3η
ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΘΗΝΑΣ

4η
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 1995

5η
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

6η
ΧΑΝΤΖΗΝΤΕΒΕ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

7η
ΙΑΚΟΥΜΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8η
ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΡΕΦΑΕΛΑ
ΑΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 +68

1η
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

2η
ΠΡΙΤΣΙΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ
ΑΣ ΚΟΜΠΡΑ ΙΛΙΟΥ

3η
ΜΑΝΤΕ ΚΩΝ/ΝΑ
ΑΣ ΣΤΥΛΙΔΟΣ

4η
ΡΟΥΣΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΣ ΔΗΜΟΥ ΣΤΥΡΕΩΝ

5η
ΤΡΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΓΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

6η
ΚΑΛΟΓΗΡΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

7η
ΤΟΥΝΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ
ΑΓΣ ΖΑΧΑΡΩΣ





Πηγή: Ε.ΤΑ.N.Ε. (Αποτελέσματα)

COMMENTS

BLOGGER: 6
Loading...
Όνομα

Αθλητές,39,Διεθνή Πρωταθλήματα,92,Ελλάδα,408,Ελληνικό Πρωτάθλημα,51,Επιχορηγήσεις,12,Ιατρική στήλη - Διατροφή,52,Καλεντάρι,4,Κανονισμοί και Νομοθεσία,62,Νέα στον Κόσμο,163,Παρεμβάσεις,92,Προσεχώς,3,Προτεινόμενα,3,Σεμινάρια Ταεκβοντό,50,Συνεντεύξεις,8,Para-taekwondo,23,tkd itf - news,44,Video,28,
ltr
item
taekwondo greece group: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΦΗΒΩΝ/ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ 7/5/2011
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΦΗΒΩΝ/ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ 7/5/2011
taekwondo greece group
http://www.tkdgr.eu/2011/01/dfg.html
http://www.tkdgr.eu/
http://www.tkdgr.eu/
http://www.tkdgr.eu/2011/01/dfg.html
true
6606764849100239568
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Περισσότερα Περισσότερα Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS Περισσότερα RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy