Όλα τα αποτελέσματα στο Πρωτάθλημα Π/Κ 2017

Τα χρυσά στο Πρωτάθλημα Π/Κ - Category: Cadets (03-05)                        Male                                                  ...


Τα χρυσά στο Πρωτάθλημα Π/Κ - Category: Cadets (03-05)

                       Male                                                                 Female  
 Male A -33 / Fin (25 competitors) 
1 Maidonis, Antonis A.S. Kaisarianis GRE

Male A -37 / Fly (37 competitors)
1 Polimos, Panagiotis Belos A.C. Aiantas Agiou Dimitriou GRE

Male A -49 / Light (81 competitors)
1 Tsoumas, Nikitas A.C TKD Keumgang GRE

Male A -61 / Middle (41 competitors)
1 Economou, Petros A.G.S. Korydallou GRE

Male A -65 / Light heavy (27 competitors)
1 Michopoulos, Sotirios A.C Ekrixi Patrwn GRE

Male A -41 / Bantam (55 competitors)
1 Gerovaios, Georgios Soat Trikalon GRE

Male A -53 / Welter (55 competitors)
1 Tsiaousis, Marios A.S.Spartakos GRE

Male A -45 / Feather (61 competitors)
1 Kalogeropoulos, Swtirios A.S. Kaisarianis GRE
Male A -57 / Light middle (51 competitors)
1 Tasioulas, Vasileios A.C Taekwondo WTF Ioanninon GRE

Male A +65 / Heavy (41 competitors) 
1 LEKA, VIRONAS A.C Theagenis Kallitheas GRE
Female A -33 / Fly (8 competitors) 
1 Bakali, Iliana A.S.Larisas GRE

Female A -55 / Middle (42 competitors)
1 Sarvanaki, Theopoula Athlitiko Kentro Efkarpias Athlisis GRE

Female A +59 / Heavy (43 competitors)
1 Tsogka, Eirini A.S Taekwondo Chrisoupolis GRE

Female A -29 / Fin (2 competitors) 1 Tsigka, Areti As Thiseas Aitoloakarnanias GRE

Female A -37 / Bantam (28 competitors)
1 Papageorgiou, Zoi A.C. Aiantas Agiou Dimitriou GRE

Female A -41 / Feather (40 competitors)
1 Ergati, Eleni A.S.Dias Ioanninwn GRE

Female A -44 / Light (40 competitors)
1 Liakata, Ifigeneia A.C. Aiantas Agiou Dimitriou GRE

Female A -51 / Light middle (52 competitors)
1 Makrygianni, Athina Ac Nikh Paianias Glikon Neron GRE

Female A -47 / Welter (47 competitors)
1 Koutroumpi, Kalliopi A.S.N.Ionias Attikis GRE

Female A -59 / Light heavy (31 competitors)
1 Kremyda, Maria Ac. Messatis Fight Club Patras GRE

Νικητές/ήτριες 3ης ημέρας (.pdf)

Οι νικητές και οι νικήτριες στο διασυλλογικό (Π/Κ 2006) πρωτάθλημα πανελλήνιας συμμετοχής που διεξήχθη σήμερα (23/11) στο Ολυμπιακό Κέντρο Άνω Λιοσίων…

Εδώ :   ΝΙΚΗΤΕΣ (.pdf)


video

1η μέρα           2η μέρα            3η μέρα


Poomsae                                                                 ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ 23, 2017

Το πανελλήνιο πρωτάθλημα Poomsae, στο οποίο συμμετείχαν συνολικά 150 αθλητές και αθλήτριες, επανεντάχθηκε στο αγωνιστικό καλαντάρι της Ελληνικής Ομοσπονδίας Ταεκβοντό για πρώτη φορά μετά από 10 χρόνια.

Οι τρεις πρώτοι/ες ανά κατηγορία:

ΠΑΙΔΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ
1. Κωνσταντίνος Παγιάτης (ΑΣ Κερατσινίου)
2. Πολυχρόνης Τρανός (Hwarang Μαχητές)
3. Γεώργιος Σπυρέλης (ΑΣ Μυτιλήνης)
3. Μιχαήλ Λυρώνης Μούτος (ΑΣ Αγ. Παρασκευής) 
 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ
1. Σταματίνα Κέφαλου (ΑΓΣ Παγκράτιος)
2. Τατιανή Νεοφύτου (ΑΓΣ Παγκράτιος)
3. Μαρία Βλάσση (ΑΣ Κερατσινίου)
3. Δέσποινα Μίχου (ΑΣ Κερατσινίου)
 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ
1. Βασιλική Καρπουζου (ΑΣ Κερατσινίου)
2. Αναστασία Λάκη (ΑΣ Κερατσινίου)
3. Βασιλική Πάσχου (WTF Iωαννίνων)
3. Κωνσταντίνα Θωμοπούλου (ΑΣ Αχαρνών Κ. Παλαιολόγος)
 ΑΝΔΡΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ 18-30 ετών
1. Ηλίας Μαυρόπουλος (ΑΣ Κερατσινίου)
2. Κίμωνας Καμαρης (ΑΓΣ Παγκράτιος)
3. Κωνσταντίνος Ρασκόπουλος (Hwarang Μαχητές)
3. Μάριος Μόρφης (ΑΓΣ Παγκράτιος)
 ΕΦΗΒΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ 15-17 ετών
1. Αριστείδης Σωτηριάδης (ΑΣ Ιλίου ο Ενάρετος Πολεμιστής Meijin)
2. Μιχαήλ Βάλβης (ΑΣ Κερατσινίου)
3. Βασίλειος Παπαδημακόπουλος (ΑΣ Αγχέμαχος Χαλανδρίου)
3. Φιλάρετος Ιωάννης Ιωαννίδης (ΑΣ Ιλίου ο Ενάρετος Πολεμιστής Meijin)
 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΤΟΜΙΚΟ 31-40 ετών
1. Λαμπρινή Ζήκου (ΑΣ WTF Iωαννίνων)
2. Ελένη Καραγιάννη (ΑΣ Ιλίου ο Ενάρετος Πολεμιστής Meijin)
3. Σπυριδούλα Τσέτσου (ΑΣ Σάρισα)

 ΑΝΔΡΕΣ ΑΤΟΜΙΚΟ 31-40 ετών
1. Σταύρος Μαμούτος Καλαίτης (Hwarang Μαχητές)
2. Γεώργιος Εμμανουηλίδης (ΑΣ Θησέας 2003)
3. Αθανάσιος Γεωργακόπουλος (ΑΣ Δόξα)
3. Κωνσταντίνος Καλαϊτζής (ΑΣ Μακ. Ασπίδα Κουφαλίων)

 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΤΟΜΙΚΟ 41-50 ετών
1. Σοφία Παπαθωμά (ΑΓΣ Παγκράτιος)

 ΑΝΔΡΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ 41-50 ετών
1. Σταύρος Ρενιέρης (ΑΣ Δύναμη Πατρών)
2. Νικόλαος Δεσινιώτης (Πάμμαχον)

 ΠΑΙΔΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ 12-14 ετών
1. ΑΣ Μυτιλήνης (Άγγελος Κουρουγένης, Χρυσοβαλάντης Βογιατζής, Γιώργος Σπυρέλλης)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ 12-14 ετών
1. ΑΣ Ιλίου ο Ενάρετος Πολεμιστής Meijin (Δήμητρα Γιαννάκη, Λυδία Κίτσιου, Παναγιώτα Καστανιώτη)
 ΑΝΔΡΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΤΟΜΙΚΟ άνω των 18 ετών
1. Αλέξανδρος Φραντζής Μπάρμπας (ΑΣ Ιλίου ο Ενάρετος Πολεμιστής Meijin)
 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΤΟΜΙΚΟ άνω των 18 ετών
1. Ελισάβετ Λαζαρίδου (ΑΟ Γέρακα)
2. Σπυριδούλα Τσέτσου (ΑΣ Σάρισα)
ΑΝΔΡΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΤΟΜΙΚΟ 12-17 ετών
1. Μιχαήλ Λυρώνης-Μπούτος (ΑΣ Αγίας Παρασκευής)
2. Αριστείδης Σωτηριάδης (ΑΣ Ιλίου ο Ενάρετος Πολεμιστής Meijin)

ΑΝΔΡΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΖΕΥΓΑΡΙ 18-30 ετών
1. Μόρφης-Σιγαλου (ΑΓΣ Παγκράτιος)
2. Καμάρης-Γκίκα (ΑΓΣΣ Παγκράτιος)
3. Φραντζής Μπάρμπας-Γεμουντάκη (ΑΣ Ιλίου ο Ενάρετος Πολεμιστής Meijin)
3. Μαυρόπουλος-Σπύρου (ΑΣ Κερατσινίου)
ΕΦΗΒΩΝ/ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΖΕΥΓΑΡΙ 15-17 ετών
1. Σωτηριάδης-Παπαδοπούλου (ΑΣ Ιλίου ο Ενάρετος Πολεμιστής Meijin)
2. Βάλβης-Σπύρου (ΑΣ Κερατσινίου)
3 Ντάβος-Φλωροπούλου (ΑΣ Αστέρας Λουτρακίου)
3. Πάχης-Δουλγέρη (ΑΠΣ Ηρακλής Κέρκυρας)
 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ 18-30 ετών
1. Μαρία Γκίκα (ΑΓΣ Παγκράτιος)
2. Αναστασία Μπουρουλίτη (ΑΓΣ Ευ Αγωνίζεσθαι)
3. Ευαγγελία Παππά Ταναπόρν (ΑΣ WTF Ιωαννίνων)
3. Βασιλική Λαμπρινούδη (ΑΣ Κερατσινίου)
 ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΖΕΥΓΑΡΙ
1. Κίσσας-Τζήκα (ΑΣ Χουαράνγκ)
2. Σπυρέλλης-Κρικλάνη (ΑΣ Μυτιλήνης)
3. Μποτίνης-Τούλη (ΑΣ Σάρισα)
3. Παπαδίοχος-Αρβανίτη Αψωκάρδου (ΑΣ Πάμμαχον)
 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΤΟΜΙΚΟ 12-17 ετών
1. Βασιλική Καρπούζου (ΑΣ Κερατσινίου)
2. Δανάη Ξυλά (ΑΣ Αγίας Παρασκευής)
3. Μόνικα Χρονοπούλου (ΑΣ Ιλίου ο Ενάρετος Πολεμιστής Meijin)
3. Φιλίππα Παπαχρήστου (ΑΣ Ιλίου ο Ενάρετος Πολεμιστής Meijin)






COMMENTS

BLOGGER
Όνομα

Αθλητές,39,Διεθνή Πρωταθλήματα,92,Ελλάδα,408,Ελληνικό Πρωτάθλημα,51,Επιχορηγήσεις,12,Ιατρική στήλη - Διατροφή,52,Καλεντάρι,4,Κανονισμοί και Νομοθεσία,61,Νέα στον Κόσμο,163,Παρεμβάσεις,92,Προσεχώς,4,Προτεινόμενα,3,Σεμινάρια Ταεκβοντό,50,Συνεντεύξεις,8,Para-taekwondo,23,tkd itf - news,44,Video,28,
ltr
item
taekwondo greece group: Όλα τα αποτελέσματα στο Πρωτάθλημα Π/Κ 2017
Όλα τα αποτελέσματα στο Πρωτάθλημα Π/Κ 2017
https://3.bp.blogspot.com/-RNzILUF-DMg/WhmeJdfRdiI/AAAAAAAANxU/JeLKyrZp1TItneY0Wy66hLtNs1wk7M7xACLcBGAs/s640/007_6432.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-RNzILUF-DMg/WhmeJdfRdiI/AAAAAAAANxU/JeLKyrZp1TItneY0Wy66hLtNs1wk7M7xACLcBGAs/s72-c/007_6432.jpg
taekwondo greece group
http://www.tkdgr.eu/2017/11/2017_27.html
http://www.tkdgr.eu/
http://www.tkdgr.eu/
http://www.tkdgr.eu/2017/11/2017_27.html
true
6606764849100239568
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Περισσότερα Περισσότερα Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS Περισσότερα RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy